Kilo vermenin pek çok yararı vardır. Fakat obezite ameliyatları sonrasında ya da diyetle önemli miktarlarda kilo verildiğinde, deri ve deri altındaki dokular azalan vücut boyutuna uyum sağlayamazlar. 

SİTE HARİTASI

Lazer lipolizde, lazer ışığı kullanılarak  yağ hücrelerinin duvarları parçalanır ve hücre içindeki yağın açığa çıkması sağlanır.

KONUMUMUZ


Uyluk germe operasyonu, fazla cilt ve yağı azaltarak uyluk bölgesini yeniden şekillendirir böylece uyluk ve alt vücut bölgesinde daha orantılı bir şekil sağlanır.

GÖVDE ESTETİĞİ

Kültür Mah. Cumhuriyet Bulv.       Martı apt. No:161 D:2       

ALSANCAK / İZMİR

( Tevfik Fikret Lisesi karşısı )

Cumhuriyet Bulv. No:161 D:2 ALSANCAK / İZMİR

Liposuction, vücudun belli bölgelerindeki diyet ve egzersize dirençli yağ birikimlerinin özel bir vakum veya özel enjektörlerle emilerek, vücuttan uzaklaştırıldığı bir vücut kontürü düzeltme ameliyatıdır.

DOKTORUNUZA SORUN

Karın germe operasyonu, karın bölgesindeki yağ ve cilt fazlalığının alındığı, karnın öne çıkık görünümünü azaltmak için karın kaslarının sıkılaştırıldığı cerrahi işlemdir.

İLETİŞİM

Kilo değişiklikleri, yaş ve kalıtım kol bölgesinde sarkık görünüme neden olabilir. Bu durum çoğu zaman egzersiz ile düzeltilemez. Eğer kol bölgenizin iç kısmında sarkıklık ya da gevşek görünüm, deri fazlalığı ve yağa bağlı dolgunluk varsa kol germe operasyonu sizin için uygun olabilir. 

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

info@mest.co