Gençlik Aşısı Aquashine

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

info@mest.co

İLETİŞİM

SİTE HARİTASI

Hyalüronik asit en önemli özelliklerinden biri olan su tutucu etkisi cilde nem verir. Ayrıca dokunun sağlıklı ve dolgun görünmesine katkıda bulunur. Diğer taraftan cilde dışarıdan verilen hyalüronik asitin cildi sıkılaştıran ve gençleştiren kolajen, elastin ve cildin kendi ürettiği hyalüronik asiti arttırdığı gösterilmiştir. Bu da cildin elastik ve pürüzsüz görünmesine katkıda bulunur. Yaşla birlikte vücutta buluna hyalüronik asitin her yıl bir miktar azaldığı bilinmektedir. Dışarıdan verilen hyalüronik asit genç ciltlere özgü doğal ortamı yeniden oluşturarak genetik ve çevresel faktörlerce belirlenen yaşlanma sürecini geciktirir. 

- Aquashine Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

Aquashine gençlik aşısı, 20 yaşından itibaren tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Genç ciltlerde koruma etkisi sebebiyle, orta ve üzerindeki yaşlarda ise tedavi edici etkileri sebebiyle uygulanır.

- Aquashine Gençlik Aşısı Ne Zaman Etki Eder ve Etkisi Ne Kadar Sürer?
Enjeksiyonların etkisi hemen görülmeye başlamakla birlikte asıl etki 2 ay sonra hissedilir.
Gençlik aşısının hacim etkisi 6-8 ay, ciltte parlaklık, hidrasyon, elastikiyeti arttırma desteği; 12 ay sürer.
Sağlıklı beslenme ile sağlıklı bir yaşam tarzı, tedavinin daha başarılı olasını ve uzun süre kalmasını sağlar.

- Aquashine Gençlik Aşısı Uygulamasının Avantajları Nelerdir?
Özellikle güneşin zararlı etkilerine maruz kalma, sigara ve alkol kullanımı gibi sebeplerden ötürü cilt dokusunda erkenden meydana gelen zararların giderilmesi ve önlenmesinde etkili bir yöntemdir.
20 yaşından itibaren tüm cilt tipleri için uygun bir uygulamadır.
Muayene koşulları yapılabilen bir uygulamadır.

-Aquashine Gençlik Aşısı Uygulamasının Yan Etkileri ve Riskleri Var mıdır?
Uygulama sonrası enjeksiyon yerlerinde küçük kabarıklıklar oluşabilir, bunlar 2 – 3 gün içerisinde yok olur.
Enjeksiyon yerlerinde minimal morluklar oluşabilir.
Hyalüronik asidin erken emilimini engelleme amaçlı, uygulama sonrası sauna, hamam gibi sıcak ortamlardan uzak durulmalıdır.
Hamileler gençlik aşısı uygulamamalıdır.

-Aquashine Gençlik Aşısı Uygulamasının Fiyatı Nedir?
Ciltteki deformasyon durumu, uygulanacak olan işlemin planı, kullanılacak olan aşının dozu gibi faktörler uygulamanın fiyatının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Bu sebeple fiyat bilgisi, ön incelemeler ve uygulanacak işlemin kararlaştırılması sonucu ortaya çıkmaktadır. Konuya yönelik daha detaylı bilgi ve randevu almak için bize 0232 3716363 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kültür Mah. Cumhuriyet Bulv.       Martı apt. No:161 D:2       

ALSANCAK / İZMİR

( Tevfik Fikret Lisesi karşısı )

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

Cumhuriyet Bulv. No:161 D:2 ALSANCAK / İZMİR

  • Aquashine gençlik aşısı uygulamasının standart bir protokolü yoktur. Öncelikle hastalarımızı muayene ediyoruz. Sorunlu alanları ve tedavi planımızı buna göre oluşturuyoruz.
  • Genel uyguma şekli ise, 30 – 35 yaşlarındaki kişilerde cilt deformasyonu daha az olduğu için, ilk uygulamanın ardından 15 gün arayla 2 seans şeklindedir. Daha ileriki yaşlarda ise ilk 2 seanstan 30 gün sonra hyalüronik asidin kalıcılığını arttırıp kırışıklıkları azaltma amacıyla 1 seans daha uygulanabilir.
  • AquaShine Gençlik aşısı tedavisine başlamadan önce ortalama 15 ila 20 dakika kadar lokal anestezi etkili krem cilde sürülerek beklenir. Sonrasında cilt temizliği sağlanır ve uygulamaya başlanır.
  • Tedavi edilecek alanların tümüne özel bir enjeksiyon tabancası ya da enjektör kullanılarak uygulanır.
  •  ​İşlem yaklaşık 15-20 dakika sürer.

DOKTORUNUZA SORUN

AQUASHINE GENÇLİK AŞISI CİLT ÜZERİNE NASIL ETKİ EDER ?

AQUASHINE GENÇLİK AŞISI NASIL UYGULANIR ?

AQUASHINE GENÇLİK AŞISI

SORU & CEVAP

  - Alın

– Kaş Ortası

– Göz Çevresi

– Ağız Çevresi

– Yüz

– Boyun

– Dekolte

– El Sırtı

AQUASHINE GENÇLİK AŞISI HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR ?

KONUMUMUZ

Gençlik aşısı uygulaması, çevresel etkenler nedeniyle zarar görmüş (Güneş, sigara alkol kullanımı vs.) veya yaşlanma sürecine girmiş tüm ciltlerde uygulanabilen önleyici ve tamamlayıcı bir tedavidir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği yenilenme ve dokularda yarattığı geri dönüşüm sebebiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.

Aquashine Gençlik aşısı hyaluronik asit, vitamin, peptid, aminoasit ve antioksidanları içeren bir karışımdır. Gençlik aşısının temel içeriği, hyalüronik asittir.

Hyalüronik asit vücudumuzun en önemli yapı taşlarından biridir. Pek çok dokunun yanısıra cildimizde de yoğun olarak bulunur. Su tutulumunu arttırdığı için, cildin canlı, parlak ve nemli olmasını sağlar. Fakat yaşla beraber derideki miktarı giderek azalır. Gençlik aşısı uygulamasında zamanla dokularda azalan hyalüronik asit’e destek amaçlı enjeksiyonlar yapılır.  Böylece cildin yitirdiği nem, parlaklık, esneklik ve canlılığı tekrar kazandırılır.

Hyalüronik asitin yanında yeralan vitamin, aminoasit ve antioksidanlar da cildin yapılanmasına katkıda bulunur.