LAZERLE RENK AÇMA İŞLEMİ NASIL UYGULANIR ?

>>>>>>>

Kültür Mah. Cumhuriyet Bulv.       Martı apt. No:161 D:2       

ALSANCAK / İZMİR

( Tevfik Fikret Lisesi karşısı )

LAZERLE YAPILAN GENİTAL BÖLGE RENK AÇMA İŞLEMİNİN HERHANGİ BİR ZARARI YA DA RİSKİ VAR MIDIR ?

Cumhuriyet Bulv. No:161 D:2 ALSANCAK / İZMİR

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

Lazer ile yapılan renk açma tedavileri ortalama olarak 20 - 30  dakika sürer. İşlem öncesi lokal anestezik etkili krem kullanılması ile ağrı hissi ortadan kaldırılır. Renk açma işleminde fraksiyonel karbondioksit lazer kullanılmaktadır. İşlem sırasında verilen lazer ışığı sayesinde cildin dermis tabakasında yer alan ve esmerleşmeye neden olan melanin pigmentini üreten ‘melanosit’ hücreleri etkilenmekte, böylelikle genital beyazlatma sağlanmaktadır.​


Bu uygulamayla sadece görsel renk bozuklukları değil aynı zamanda genital bölgede hücresel gençleştirme de yerine getirilmektedir. 

Zararlı kimyasal madde içeren bazı renk açıcı ürünlerin aksine, çok daha güvenli bir lazer uygulaması ile genital bölgedeki renk koyuluğu sorununuz çözülür. 

GENİTAL BÖLGENİN KOYULAŞMA SEBEPLERİ NELERDİR ?

GENİTAL BEYAZLATMA

info@mest.co

İLETİŞİM

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

( EŞANLAMLILAR >>>> Genital renk açma, Genital whitening, Genital bleaching, Vulvar whitening )

KONUMUMUZ
İşlem sonrası antibiyotikli ve nemlendirici kremlerin 3-7 gün süreyle kullanılması önerilmektedir.

Lazerle renk açma işlemi için genelde tek seans yeterlidir. Bazı durumlarda birden çok uygulama gerekli olabilir. İşlem son derece ağrısızdır. İşlemden hemen sonra kişi işinin başına dönebilir. Hastalara hiçbir aktivite kısıtlaması yapılmaz. 

Sonrasında cilt kendiliğinden soyulacak ve altta daha taze, canlı açık renkli parlak cilt görülecektir. 

UYGULAMA SONRASINDA NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR ?

DOKTORUNUZA SORUN

Genital bölgede ağda, epilasyon, ilaç kullanımı, hamilelik ve yaşlanma, hormon değişiklikleri gibi nedenlerle koyu renk değişikliği oluşabilir. 


Genital bölgedeki koyulaşma herhangi bir sağlık sorunu yaratmazken kişilerde kozmetik ve psikolojik sorunlara neden olabilmektedir. ​

  ÖNCE

LAZERLE RENK AÇMA İLE BİRLİKTE BAŞKA İŞLEMLER DE YAPILABİLİR Mİ ?

SİTE HARİTASI

 SONRA

Lazer ışınları deride sadece birkaç milimetre kadar derinle kadar inebilir. Bu nedenle tecrübeli ellerde yapılırsa, herhangi bir zarar ve risk oluşması beklenmez.Yumurtalıklara, üreme sistemine veya herhangi bir iç organa ulaşması ve zararı söz konusu değildir.

Lazerle genital bölge renk açma işlemiyle birlikte iç dudakların küçültülmesi, vajinal sıkılaşma için  vajinal lazer uygulaması ve lazerle idrar kaçırma tedavisi de aynı seansta yapılabilir.  
Anal bölgenin renginin açılmasında da benzer işlemler uygulanmaktadır.