0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

KONUMUMUZ

Botulinum toksin, yüz gençleştirmede kullanılan en önemli maddelerden birisidir. Bu madde yüz kırışıklıklarını azaltmanın en popüler yoludur.

info@mest.co

Cildin alt katmanlarında bulunan taşıyıcı dokularda ses dalgaları kullanılarak oluşturulan noktasal ısı artışları ile kollajen üretimi

Kültür Mah. Cumhuriyet Bulv.       Martı apt. No:161 D:2       

ALSANCAK / İZMİR

( Tevfik Fikret Lisesi karşısı )

Bu yöntemle altın iğnelerin cilt altına ilettiği radyofrekans dalgaları, hücre içindeki suda yer alan iyonları harekete geçirerek ısı oluşturur. Cilt yüzeyinizde herhangi bir zarar oluşturmadan kolajen ve elastin üretimi uyarılır, doğal bir iyileşme süreci başlatılır. 

DOKTORUNUZA SORUN

SİTE HARİTASI

 En iyi sonuçlar lazer uygulamaları ile sağlanmaktadır. Leke tedavisinde esas olarak kullanılan Q-switched Nd-YAG Lazer’ler  günümüzde yerini daha hızlı atış yapabilen Pico Lazer’lere bırakmıştır. Bir başka yenilik olan nonablatif Er-Glass Lazer tedavileri de deriyi soymadan iyileşme sürecini en aza indirmiştir. 

Cumhuriyet Bulv. No:161 D:2 ALSANCAK / İZMİR

PLAZMA maddenin dördüncü halidir. Madde katı haldeyken enerji verilirse önce sıvı sonra da gaz haline geçmektedir. Gaz halindeki bir maddeye enerji vermeye devam edersek o zaman PLAZMA elde etmiş oluruz. 

KOZMETİK UYGULAMALAR

KONUMUMUZ

Ameliyatsız iple yüz germe, cilt altına yerleştirilen ipliklerin etkisi ile yüz ve boyun bölgesinde gerilme sağlayan estetik amaçlı bir uygulamadır. Ameliyat gerektirmeyen, hafif veya orta dereceli sarkmaların tedavisi için idealdir.

Cildin gergin ve dolgun görünmesini sağlayan dokularda oluşan erime ve buna yer çekiminin de eklenmesi kırışıklık ve sarkmalara neden olmaktadır. Dolgu maddeleri kırışıklıklar ve volüm kayıplarının olduğu yerlere istenilen miktarlarda kullanılabilir.

Fraksiyonel lazerler, cilt yenilemede kullanılan lazer teknolojilerinin en yeni ürünleridir.  Lazer tedavisi sonrası, cildin gerginliği artar, gözenekleri sıkılaşır. Kollajen artışı, cilde parlak, yumuşak ve taze bir görünüm kazandırır.

Sosyal çevremizde karşımızdaki kişinin en faz en fazla o geçtiğimiz bölge göz çevresidir. ok dışa vurduğu bölgedir. Göz çevresindeki bu sorunlar göz altında bulunan yağ yastıkçıklarının aşağı doğru yer değiştirmesine ve kemik yapının erimesine bağlı olarak ortaya çıkar. 

İLETİŞİM

Pico lazer, dövme silmede kullanılan en yeni ve en etkili sistemdir.  Önceki dövme silme lazerleri, nano-saniye (saniyenin milyarda biri) sürede atım yaparlarken, Pico-saniye lazerler enerjisini saniyenin trilyonda biri zamanda gönderir

Aquashine Gençlik aşısı hyaluronik asit, vitamin, peptid, aminoasit ve antioksidanları içeren bir karışımdır. Gençlik aşısının temel içeriği, hyalüronik asittir.

PRP (Platelet Rich Plasma) türkçe anlamı ile trombositten zengin plazma demektir. Bu hücreler kanın pıhtılaşmasında görev almakla birlikte, vücudumuzdaki hasarlı dokuların onarımı için gerekli olan “büyüme faktörlerini” yapısında bulundururlar.