“Güzellik, sağlıklı olmanın vazgeçilmez bir parçasıdır, herkes için haktır ve ulaşılabilir olmalıdır.” felsefesi ile 2003 yılında atıldı MEST ailesinin tohumları. Mükemmel ESTetik cerrahi sonuçları için bir araya gelen Op.Dr. Şule ÖZTAN ve Prof.Dr. Eray COPCU’nun kurduğu MEST, sizlere en nitelikli akademik bilgileri, en üst düzey teknolojik yaklaşımla, en az risk alarak sunmayı amaçlamaktadır.

Yola çıktığımızda amacımız Ulaşılabilir Güzelliği en doğal sınırlar içinde yakalamaktı. Bunun için çok çalıştık ve çalışıyoruz. Türkiyede ilk yapılan teknikleri, ilk gelen cihazları, tedavi yaklaşımlarını, en yeni ürünleri kullanarak İzmir’in incisi kordonda MEST kliniğinde size en üst düzeyde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

MEST’in doğuşunda kendimize özgü Meme ve ESTetik cerrahi yaklaşımlarımız ön planda iken, şu an sadece estetik cerrahi operasyonları değil aynı zamanda  estetik ve güzellikle ilgili tüm işlemleri en doğal sonucu hedefleyerek sadece ülkemiz sınırlarında değil, uluslararası tanınmışlığımız ve hasta portföyümüzle başarı ile gerçekleştiriyoruz. 

MEST, Ulaşılabilir Güzellik …

Kültür Mah. Cumhuriyet Bulv.       Martı apt. No:161 D:2       

ALSANCAK / İZMİR

( Tevfik Fikret Lisesi karşısı )

İLETİŞİM
KONUMUMUZ

DOKTORUNUZA SORUN

MEST ESTETİK

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

SİTE HARİTASI

info@mest.co

0 232 371 63 63

0 532 243 43 42

Cumhuriyet Bulv. No:161 D:2 ALSANCAK / İZMİR